PSG ťukl do Artety. V jednání je i nové jméno z Portugalska. Kdo povede Pařížany?

Arteta nahradí Ancelottiho v Realu Madrid, slyšel Rio Ferdinand

Mikel Arteta

Rio Ferdinand prohlásil, že chce trenéra Arsenalu Mikela Artetu, aby nahradil Carla Ancelottiho.

„Něco jsem slyšel… Slyšel jsem, že Real Madrid (má zájem). Až zaklepou, vaši hráči budou bez trenéra. Slyšel jsem, že Ancelotti možná odejde, a že Arteta chce jít do Realu Madrid. Takové spekulace kolují tam venku,“ řekl bývalý obránce Manchesteru United ve svém podcastu.

PSG bude měnit trenéra. Kývnul by na jeho nabídku Arteta?

Mikel Arteta

Paris Saint-Germain, který se chystá po sezoně opět vyměnit trenéra a pravděpodobně odvolá Christopha Galtiera, sleduje detailně práci Mikela Artety v Arsenalu. Vedení Kanonýrů však zůstává podle deníku The Sun klidné a věří, že se španělským koučem bude spolupracovat dlouhodobě. Nedávno odložili jednání o nové smlouvě, aby se vyhnuli jakémukoli rozptylování v boji o ligový titul.

Arteta: Real Madrid? Soustředím se na práci v Arsenalu

Kouč Arsenalu Mikel Arteta se jednoznačně vyjádřil ke spekulacím, které ho spojují s Realem Madrid: „Plně se soustředím na současnou práci v Arsenalu. Jsem nesmírně šťastný, hrdý a vděčný, že jsem v tomto klubu.“

11m
02. 11. 22:38
FC Barcelona

Arteta tlumí spekulace o přesunu do Barcelony

Trenér Arsenalu Mikel Arteta zchladil zvěsti, které ho spojují s Barcelonou, a zároveň pochválil současného manažera Katalánců Xaviho. vypadla z Ligy mistrů ve skupinové fázi, což vyvolalo spekulace o Xaviho postavení v klubu, ale Arteta věří, že Španěl odvádí dobrou práci.

„Co mohu říct, je, že jsem nesmírně šťastný a hrdý na to, kde jsem. Barcelona je na dobré cestě, má fenomenálního trenéra, který je legendou klubu a tým zvedl. To musím respektovat,“ řekl Arteta.