Hotovo. Arnautovič přestoupil do Interu Milán. „Už nejsem kluk, chci trofeje“

Arnautovič se po 13 letech vrátí do Interu Milán

přijala nabídku Interu Milán na přestup rakouského útočníka Marka Arnautoviče (34), za kterého vyinkasuje i s bonusy 10 milionů eur. Zdravotní prohlídka proběhne ještě tento týden, smluvní podmínky jsou odsouhlaseny. Stačí už jen podepsat.

Arnautovič jedná o přestupu do Interu Milán

Marko Arnautovič
FOTO: depositphotos.com

vede pokročilá jednání s Bolognou o přestupu rakouského útočníka Marka Arnautoviče (34), informuje novinář Fabrizio Romano. Diskuze mezi kluby vstupují do finální fáze, kdy se začínají řešit detaily transferu. Arnautovič už je dokonce s Interem domluvený na smluvních podmínkách nějakou dobu. Nedávno se psalo o zájmu AS Řím, ale ten nedokázal splnit podmínky Boloni.

Mourinho si vyhlédl nového útočníka: Arnautovič chce do AS Řím

Marko Arnautovič
FOTO: depositphotos.com

Zkušený rakouský útočník Marko Arnautovič (34) chce hrát pod trenérem Josém Mourinhem v , píše italský deník Corriere dello Sport. „Už se rozhodl.“ Problémem je však požadovaná přestupová částka: AS Řím nabízí 3,5 milionu eur (85 milionů korun), si řekla o 10 milionů eur (243 milionů korun).

5m
27. 04. 22:50
AC Milán

Arnautović by se mohl stěhovat do Milána

Marko Arnautović (34) má podle italské Gazetty obdivovatele v . Paolo Maldini a Frederic Massara údajně vidí Arnautoviće jako silného útočníka, který by mohl jednomu z nejslavnějších italských klubů pomoci v částečné transformaci ofenzivní linie.

Olivier Giroud (36) bude červenou a černou oblékat dál, Divock Origi (28) byl zklamáním a spolu s Antem Rebićem (29) by mohl tým opustit.

Pages: 12