Chelsea pustila Andreye Santose do Nottinghamu na hostování

Dvojitá brazilská posila pro Nottingham. Santos je domluvený, řeší se Murilo

Forest bude v posledních dnech přestupového okna aktivní. Anglický klub už se podle Fabrizia Romana domluvil s na ročním hostování defenzivního záložníka Andreye Santose (19). Opci ke koupi ale Nottingham mít nebude.

Druhou posilou by se mohl stát stoper Murillo (21). Forest už údajně poslal Corinthians první nabídku. Klub už je prý se samotným hráčem domluven na osobních podmínkách smlouvy.

Andrey Santos zamířil na hostování do Vasco da Gama

Brazilský záložník Andrey Santos (18) nedostal po lednovém přestupu do pracovní povolení od britských úřadů, a tak se vrací do Vasco da Gama na hostování do konce sezony. Nedávno Santos zaznamenal úspěch s brazilskou reprezentací, se kterou vyhrál jihoamerický šampionát do 20 let a skóroval ve finále proti Uruguayi. Jako kapitán týmu byl Santos se šesti góly jedním ze dvou nejlepších střelců turnaje.

Chelsea dala Santosovi zelenou k jednání s Palmeiras

Brazilec Andrey Santos (18), zimní posila , která nedostala od britských úřadů pracovní povolení, nadále zkoumá možnosti, kam by mohl zamířit na hostování. Poté, co zkrachovala jednání s Palmeiras, nyní řesí potenciální přesun do Vasco da Gama. Zájem projevilo také Los Angeles Galaxy.

7m
18. 02. 13:08
Chelsea FC

Andrey Santos nedostal v Anglii pracovní povolení, vrací do Brazílie na hostování

Ofenzivní záložník Andrey Santos (18) odcestuje v neděli do , aby uzavřel své hostování v Palmeiras platné do prosince, tedy do konce brazilské sezony. Nejprve na začátku nového týdne musí ale projít zdravotní prohlídkou. Chelsea, která pro brazilského talenta nesehnala pracovní povolení, si podle novináře Fabrizia Romana dohodla klauzuli o případném zrušení hostování v červnu.

Pages: 123