Almási a Celtic? Baník nikdo nekontaktoval, v kontaktu byl pouze se Slavií

Hapala mrzí, že si Kušej vybral Mladou Boleslav

Kouče Baníku Ostrava Pavla Hapala mrzí neuskutečněný přestup Vasila Kušeje, který upřednostnil nabídku Mladé Boleslavi. Také uvedl, že odejít by neměl útočník Ladislav Almási. Ten byl v posledních měsících spojován s přestupem do Slavie, ale její zájem ochladl. Skotská média informují zase o mzájmu Celtiku.

„Nechceme dělat nějaké velké změny, v kádru je velký potenciál a síla. Pracujeme na doplnění kádru o defenzivního hráče, v defenzívě jsme měli trochu problémy,“ řekl Hapal pro web Baníku.

Baník věří, že udrží Plavšiče i Almásiho

Luděk Mikloško, sportovní ředitel Baníku Ostrava, v rozhovoru pro sport.cz vyjádřil přesvědčení, že se klubu podaří pro jaro udržet Srdjana Plavšiče i Ladislava Almásiho. Prvního si může stáhnout kvůli prodeji do zahraničí, druhého chtějí sešívaní pro sebe.

„Chceme oba udržet. Zrovna Plavšič tady hodně pookřál. Fanoušci ho milují, on miluje je, šel ohromně nahoru a je tady spokojený. Ladislav Almási je zase hráč, který v našem týmu může vylétnout ještě hodně vysoko. Pokud bude rozumný a rozumní budou i jeho agenti, tak ho tu budou chtít nechat.“

kot 0077
Petr Kotala (fcb.cz)

Trpišovský: Zajímají nás tři hráči z Čech a tři z ciziny. Prioritou je stoper

je na přestupovém trhu aktivní a potvrzuje, že se zajímá o tři hráče z Česka a tři z ciziny.

„Jeden hráč ze zahraničí už tu byl minulý týden se podívat. Líbilo se mu, chtěl by jít do Slavie. Teď je otázka domluvit se s mateřským klubem. Dnes přiletí další hráč a příští týden další,“ řekl trenér Jindřich Trpišovský v rozhovoru s ČTK a Sport.cz.

Jeden z nich je stoper, ten je prioritou. V rámci české ligy by „sešívaní“ chtěli útočníka Mojmíra Chytila () a Ladislava Almásiho (). „Dohodnout se s jejich kluby bude těžké,“ dodal Trpišovský.

trpisovsky

Plzeň padá? Slavia vede v bitvě o útočníka Chytila z Olomouce

Mojmír Chytil má blíže k přestupu do pražské Slavie. Ačkoli se na útočníka Sigmy Olomouc intenzivně poptával i šéf Viktorie Adolf Šádek, prý neuspěl.

„Vyhrál konkurent z Vršovic,“ píše server iSport.cz s tím, že navíc „sportovní manažer Olomouce Ladislav Minář teď není vzhledem k Chytilově kontraktu s platností do 31. prosince 2023 při schůzkách s agenty a managementem SKS ve výhodě. Spíš trochu v koutě“.

Stejný server také připomíná zájem Slavie o Ladislava Almásiho () a Rafia Durosinmiho ().

Pages: 12