Balde prodloužil s Barcelonou smlouvu do roku 2028

Manchester City chtěl 16letý supertalent Barcelony. Ten už podepsal novou smlouvu

Lamine Yamal
FOTO: depositphotos.com

O mladičkého Lamina Yamala (16) měl mít v posledních měsících obří zájem . Pravé křídlo katalánského klubu ohromně zaujalo nejúspěšnější klub minulé sezony. Anglický gigant vynaložil maximální úsilí, aby španělský talent přivedl, píše Marca. Nepodařilo se.

Lamine Yamal podepsal s Barcelonou nový kontrakt. Podle Fabrizia Romana se tak stalo už v červenci. Yamal má novou smlouvu do roku 2026 (nejdelší možný kontrakt kvůli limitu pro 16leté hráče). Kontrakt s Barcelonou podškrtnul i Alejandro Balde (19), ten spojil svou budoucnost s klubem minimálně do roku 2028.

Barcelona prodlouží smlouvy mladých hvězd. Deco řešil i Félixe, Cancela a Xaviho

Deco
FOTO:

Alejandro Balde (19) a Lamine Yamal (16). Oba dva se pomalu zabydlují v základní sestavě Barcelony, teď s katalánským klubem intenzivně řeší podpis nové smlouvy. A úspěšně. Sportovní ředitel katalánského klubu Deco potvrdil, že oba se s Barcelonou dohodnou na nových kontraktech.

Pokračovat

Barcelona ladí novou smlouvu s Baldem. Dala mu záruku „registračky“

má na dosah dohodu o prodloužení smlouvy s mladíkem Alejandrem Baldem (19) do roku 2027 a s obrovskou výstupní klauzulí ve výši 1 miliardy eur. Křídelník v této sezoně zapůsobil impozantními výkony a vzbudil zájem více klubů, ačkoli obě strany měly vždy zájem pokračovat ve spolupráci.

Klubové vedení mu údajně nabídlo sportovní záruky a ujistilo ho, že jeho smlouva bude zaregistrována. S tím má obecně problém kvůli vysokým mzdovým výdajům, které musí snížit, aby mohla nové smlouvy se současnými hráči i těmi novými včas registrovat.

7m
16. 03. 06:42
FC Barcelona

Schůzka v Portu: Barcelona řeší se super-agentem 9 hráčů

Prezident FC Barcelona Joan Laporta a agent Jorge Mendes

Prezident Barcelony Joan Laporta a sportovní ředitel Mateu Alemany v úterý odletěli do Porta, kde se podle španělského tisku setkali se slavným agentem Jorgem Mendesem, který zastupuje řadu hvězd. U jednoho stolu se řešilo minimálně devět hráčů – současných i potenciálně budoucích.

O kterých fotbalistech se diskutovalo?

Pokračovat
Pages: 12