Jak Sparta naloží s mladíky. Daněk má svolení najít si hostování, co Karabec?

Český ofenzivní záložník Adam Karabec.

Turci znovu spekulují, že by Karabec mohl odejít do Galatasaraye

Adam Karabec
FOTO: .cz

Párkrát už to tady bylo: chce sparťana Adama Karabce (20). Naposledy se o tom mluvilo na začátku června, teď turecký list Hürriyet píše, že „byl navázán kontakt se Spartou“.

Pokračovat

Odejde i Karabec? Rosický to nevyloučil. „Pokud prodáme, tak za velké peníze“

Adam Karabec
FOTO: FAČR

Tomáš Čvančara (22) jedná o přestupu ze Sparty do Mönchengladbachu, o zahraničním zájmu se mluví také ve spojitosti s Adamem Karabcem (20). Ten je na radaru italské Boloni. I on předčasně opustil letní soustředění Sparty v Rakousku, i když z jiného důvodu.

Pokračovat

Karabec do Itálie? Zájem má Boloňa, Sparta bude chtít přes 100 milionů korun

Adam Karabec

Adam Karabec (20) je podle informací iSport.cz na radaru italské Boloni. O ofenzivního záložníka prý projevil mančaft ze veliký zájem, kontakt potvrdil také Karabcův agent Pavel Paska. „Uvidíme, jak se celá situace vyvine,“ vyjádřil se Paska pro iSport.cz.

Pokračovat

Přijdou Sparta a Baník o mladé pušky? Karabec a Kaloč na radaru tureckých klubů

Filip Kaloč a Adam Karabec
FOTO: fcb.cz a .cz

a , největší kluby v Turecku, krouží kolem českých nadějí Adama Karabce (19) a Filipa Kaloče (23). Dva záložníci české do 21 let, na které bude trenér Jan Suchopárek sázet na blížícím se mistrovství Evropy, budou pod drobnohledem tureckých skautů. A nejen jich. V případě vydařeného turnaje se očekává, že Sparta a začnou „čelit“ nabídkám z různých koutů Evropy.

Pokračovat
Pages: 12