Abrahama sledovali skauti Manchesteru United a PSG

Neapol připravuje náhradu za Osimhena, mezi kandidáty Abraham

hledá ještě před koncem sezony nového útočníka. Victor Osimhen (24) bude v létě na přestupovém trhu žhavým zbožím a v Itálii by zůstat neměl. Do svých řad chtějí nigerijského útočníka nebo .

Corriere dello Sport informuje o tom, že na seznamu Neapole se nachází Tommy Abraham (25), Rasmus Højlund (20), Victor Boniface (22) a Beto (25).

🔴 Manchester United se dotazuje v Atalantě na útočníka Hojlunda

Dortmund se prý zajímá o Tammyho Abrahama

Italský deník La Repubblica tvrdí, že projevila zájem o Tammyho Abrahama (25) z . Anglického útočníka mají pravidelně sledovat skauti BVB. ale drží klauzuli o zpětném odkupu ve výši 80 milionů eur a musí být informována o každé oficiální nabídce, která na Abrahama přijde.

Skauti Manchesteru United jezdí pravidelně do Říma sledovat Abrahama

Tammy Abraham

Tammy Abraham (25) se možná po sezoně vrátí do . Jeho výkony v pečlivě sleduje . Red Devils pravidelně vysílají své skauty na zápasy AS Řím, aby sledovali Abrahamův progres v této sezoně, píše server The Athletic.

V případě, že United pošlou oficiální nabídku, je italský klub povinen o ní informovat londýnskou . Ta si dohodla s Římem při Abrahamově prodeji v roce 2021 klauzuli o zpětném odkupu ve výši 80 milionů eur. Tu lze aktivovat od letošního července. Blues budou po sezoně řešit také budoucnost Romelua Lukaka, který se vrátí z hostování v Interu Milán.

🔵 Lukaku se po sezoně vrátí do Chelsea. „Dejte mu šanci“

7m
28. 02. 07:26
AS Řím

Vrátí se Tammy Abraham do Chelsea?

podle serveru Football Insider zvažuje, že v létě přivede z zpět do svého týmu anglického útočníka a odchovance Tammyho Abrahama (25), protože je levnější variantou než nigerijský útočník Neapole Victor Osimhen (24).

Pages: 12