Hložek hraje málo a Leverkusen chce situaci řešit. Ve hře je hostování

Petr Ficker, 02. 10. 07:14
Bayer Leverkusen
Adam Hložek
FOTO: Bayer 04

Aktuální situace Adama Hložka (21) v Bayeru Leverkusen se neslučuje s představami o vývoji kariéry z léta 2022, kdy do německého klubu přicházel. Podle informací inFotbal.cz je možné, že v zimní přestávce odejde na hostování do jiného klubu, aby jeho kariéra nestagnovala.

Zatím je předčasné to tvrdit s jistotou, během podzimu může nastat ještě celá řada věcí. Ale scénář s hostováním se bude projednávat, pakliže bude i nadále sbírat na hřišti jen pár minut.

Fanoušci Sparty se nemusejí nadechovat k naději, že by se vrátil zpět. Leverkusen přemýšlí o tom, že Hložka uvolní jedině do týmu v Bundeslize, aby mohla pokračovat jeho adaptace na německý fotbal.

Sportovní vedení Leverkusenu stále věří v jeho potenciál, který chce v budoucnu vyždímat. Teď ale bude muset nejspíš Hložkově kariéře pomoct jinak, aby nabral formu a psychickou pohodu. Z toho je také patrné, že případní zájemci se budou teprve ozývat.

Hložek v této sezoně zasáhl do 6 ligových zápasů, ale v součtu odehraných minut pobyl na hřišti jen 36 minut. Během nich se mu podařilo vstřelit jednu branku. Další dva góly přidal v Německém poháru během 20 minut.