Francouzský deník tvrdí, že se Mbappé rozhodl pro Real Madrid. V PSG o tom nic neví

inFOTBAL.cz, 03. 02. 20:17
Real Madrid
Kylian Mbappé
FOTO: depositphotos.com

Podle francouzského listu Le Parisien bude Kylian Mbappé (25) hrát od příští sezony v Realu Madrid. Jiné zdroje ale tvrdí, že Paris Saint-Germain o rozhodnutí svého útočníka nic neví.

Reklama

Tahle sága rozhodně ještě nekončí. Stále nedošlo na oficiální potvrzení toho, kde bude Mbappé hrát od léta. Na stole má dvě nabídky – od Realu Madrid, ale i na prodloužení smlouvy s .

Le Parisien v sobotu odpoledne přišel s informací, že se hvězdný forvard rozhodl pro španělský klub. Už dříve podobně referovaly také německý magazín Sport Bild či francouzský server Footmercato, to však Mbappého okolí ještě popřelo. Dnes zatím nereagovalo.

Co víme s jistotou: Mbappému končí smlouva v PSG k 30. červnu 2024. Od 1. ledna může jednat s jakýmkoli klubem o letním přestupu, kam se v případě zájmu přesune jako volný hráč 1. července.

„Jestli ale bylo nějaké rozhodnutí učiněno, vedení Paris Saint-Germain o něm neví. Donedávna se přitom říkalo, že francouzský klub bude jako první informován, až se Mbappé rozhodne,“ odvysílala stanice RMC.

Reklama

V podobném duchu mluvil také novinář Fabrizio Romano: „Brzy budeme znát jeho budoucnost. Nejdříve své rozhodnutí řekne prezidentovi PSG Nasseru Al-Khelaifimu, poté budeme vědět, co s ním bude.“

Zatím čekáme.