Conrad Wallem podepsal čtyřletou smlouvu se Slavií

Jiří Novák, 05. 07. 15:08
SK Slavia Praha
Conrad Wallem
FOTO: .cz

Conrad Wallem (23) je sešívaný. Mladý norský záložník podepsal se Slavií Praha smlouvu na čtyři roky do 30. června 2027. Podle informací inFotbal.cz se přestupová částka skládá z fixního 1,5 milionu eur + bonusů závislých na týmových a individuálních úspěších.

Reklama

„Bude mi velkou ctí reprezentovat Slavii. Je zde zvykem vyhrávat trofeje, to je věc, co mě na přestupu nejvíc lákala. Je to pro mě velká výzva, o klubu jsem slyšel jen pozitivní věci. Skvělý stadion, úžasní fanoušci. Nemůžu se dočkat,“ řekl Wallem pro klubový web Slavie.

Jiří Bílek, sportovní ředitel: „Conrada jsme sledovali opravdu pečlivě od září minulého roku, kdy ho tým našich analytiků objevil v herních datech. Wallem svým herním projevem skvěle zapadá do našeho systému a filozofie trenérského týmu Jindřicha Trpišovského. Conrad je velmi pracovitý hráč, který vyniká svou fyzickou připraveností, která mu umožňuje s přibývajícímu minutami výkon ještě stupňovat.

„Wallem je zároveň velmi univerzální, co se použitelnosti na jednotlivých postech týče. Je schopný nastoupit ve středu hřiště, kde skvěle využívá svou kreativitu a schopnost přesně kombinovat na větší i střední vzdálenost. Naopak na krajní pozici vyčnívá pracovitostí a skvělými běžeckými intenzitami. Osobně jsem velice rád, že se nám Conrada podařilo podepsat, protože jednání nebyla jednoduchá, i když nutno podotknout, že velice korektní.“