Bývalý reprezentant Polák se vrátil do Zbrojovky Brno. Pozice se mu bude hledat

inFOTBAL.cz, 13. 10. 14:31
FC Zbrojovka Brno

oznámila návrat Jana Poláka, bývalého reprezentačního záložníka, odchovance a klubové legendy. Zatím nebylo upřesněno, jakého postu se ujme.

„V prvních měsících jej čeká integrační kolečko na několika pozicích ve sportovním úseku a v rámci klubu vůči dalším sportovním institucím. Následně bude pevně definována Polákova role ve strukturách klubu,“ uvedla Zbrojovka.

„Těším se na tuto novou výzvu a opětovnou spolupráci se Zbrojovkou. S panem Svoreněm a panem Psotkou jsme se po prvním kontaktu několikrát setkali a dospěli jsme k tomu, co bych pro klub mohl udělat,“ řekl Polák pro klubový web.

„Teď mě v první řadě čeká seznámení se všemi procesy, od prvního mužstva přes mládež až po skauting. Cílem je, abych si udělal přesný obrázek a sám nabyl další zkušenosti s fungováním klubu.“

Zdeněk Psotka, sportovní manažer: „Jsem rád, že náš klub takto nabízí příležitost k uplatnění bývalým hráčům. Řada z nich už ve Zbrojovce funguje delší dobu, teď se nabízí možnost návratu dalšího slavného odchovance. Honzovi nejprve nabízíme možnost udělat si představu o fungování klubu ve všech úsecích, aby si pak sám našel své místo a svou roli. Jsme domluvení, že jakmile absolvuje zmínění integrační kolečko, vše si vyhodnotíme a domluvíme se, co dál.“