Bývalý reprezentant Jiří Skalák (32) nebude pokračovat v Dynamu České Budějovice. Třeba zahraniční server Transfermarkt už ho dokonce vede od soboty jako volného hráče, ale situace je podle zdrojů inFotbal.cz komplikovanější.
Faktem je, že Skalák již nefiguruje na soupisce A-týmu jihočeského klubu. Chce odejít pryč a Dynamo mu bránit nebude.
„Řekl jsem jasně, že chci hráče, kteří tady chtějí být a ne ty, kteří se neustále snaží odejít. Už to nemělo cenu. Budou hrát ti, kteří touží bojovat za klub, fanoušky a za město,“ prohlásil už v srpnu trenér František Straka, když odcházel Jan Suchan (28) do Jablonce.
Skalák je dalším v řadě, byť měl automaticky prodlouženou smlouvu až do 30. června 2025.
„Už byl přeřazen do béčka a jedná s vedením klubu o odstupném. Dostal návrh na dva platy, to ale odmítl. Podle smlouvy má nárok na deset platů, což zase nechtělo Dynamo. A tak se jedná o nějakém kompromisu se zapojením hráčské asociace,“ řekl jeden ze zdrojů inFotbal.cz, který má blízko k českobudějovickému vedení.
Předčasným rozvázáním smlouvy, které se připravuje, se potvrzují dlouhodobě prosakující informace o náladě v kabině, že vícero hráčů má už dost současného stavu Dynama a dochází jim trpělivost.
Chance Liga







































































