Sigma Olomouc hlásí velezkušenou posilu do rezervního týmu. Smlouvu s Hanáky podepsal Vít Beneš (37), jenž se po dvou letech v Jihlavě vrací do Sigmy. V B-týmu bude pomáhat mladším fotbalistům v dalším rozvoji.
„Jsme rádi, že můžeme Víťu přivítat zpátky. V B-týmu bude plnit roli zkušeného hráče, vedle nějž se mohou ti mladší zlepšovat a růst. Vidíme v něm také do budoucna přesah směrem k trenérské práci, už nyní se zapojí do postových tréninků v naší akademii,“ řekl ředitel rozvoje fotbalu Michal Hrubý pro klubový web.
„V Sigmě jsem strávil kus života a přirostlo mi to tady všechno k srdci. Jsem moc rád, že se můžu zase vrátit do klubu zpátky. Moc se na to těším a věřím, že se nám bude dařit,“ prohlásil Beneš.
Za Olomouc nastoupil v české nejvyšší soutěži do 134 utkání. Teď ho čeká třetí liga.
Zkušená posila pro B-tým! Vít Beneš je zpět 🔵⚪
— SK Sigma Olomouc (@SKSigmaOlomouc) June 22, 2026
Do Sigmy se vrací bývalý kapitán A-týmu Vít Beneš. Po dvou letech v Jihlavě oblékne znovu modrobílý dres a své zkušenosti bude předávat v B-týmu i mladším hráčům v akademii.
Jsme rádi, že tě máme zpátky Beny. 💪 pic.twitter.com/GYTEj80rqf
Chance Liga



































































