Zdá se, že s Evropskou Superligou (později přejmenovanou na Unify League) je konec. Z původních dvanácti klubů, které v roce 2021 s ambiciózním projektem přišly, zbývá poslední. V sobotu svůj odchod oznámila Barcelona. Posledním celkem v soutěži tak zůstává Real Madrid.
Právě prezident „bílého baletu“ byl od začátku prezidentem ESL a za novou soutěž, která by spojila elitní evropské fotbalové kluby, kopal nejvíc.
Postupně zůstal sám. Většina účastníků, včetně Arsenalu, Chelsea nebo Liverpoolu, opustila Evropskou Superligu během prvních dní.
Prvotní zemětřesení přežily jen tři kluby. Juventus odešel v červnu roku 2024, Barcelona své rozhodnutí oznámila nyní.
„FC Barcelona tímto oznamuje, že dnes oficiálně informovala společnost European Super League Company a zúčastněné kluby o svém odstoupení z projektu Evropské superligy,“ stojí ve vyjádření.
Chance Liga

































































