Cristiano Ronaldo

Přestupové novinky o hráči Cristiano Ronaldo.

Ronaldo a Sergio Ramos zase spolu?

Al-Nassr již navázal kontakt se zástupci Sergia Ramose ohledně možného přestupu před příští sezónou, informuje španělský list Marca. Ramosovi končí na konci sezony smlouva v Paris Saint-Germain a vedení saúdského klubu projevilo zájem o jeho spojení s bývalým spoluhráčem z Realu Madrid Cristianem Ronaldem.

„Bylo to svinstvo.“ Proč se Ronaldo rozešel s dlouholetým agentem Jorgem Mendesem

Cristiano Ronaldo a agent Jorge Mendes

Kontroverzní rozhovor Cristiana Ronalda (38) před jeho odchodem z Manchesteru United přispěl k rozchodu s dlouholetým agentem Jorgem Mendesem. Respektive byl poslední kapkou. Kdy se jejich pracovní a přátelský vztah začal lámat?

POKRAČOVAT »

Al-Nassr slavnostně představil Cristiana Ronalda

„Teď už mohu říct, že o mě zajímalo mnoho klubů v Evropě, Brazílii, Austrálii, a dokonce i v Portugalsku. Ale já dal své slovo tomuto klubu, pouze Al-Nassru. Moje práce v Evropě skončila. Hrál jsem za nejlepší kluby na světě a vyhrál úplně všechno. A můj kontrakt? Je unikátní, protože jsem unikátní hráč,“ řekl na tiskové konferenci.

3m
02. 01. 23:09
Ronaldo

Ronaldo bude slavnostně představen, dnes přiletěl do Rijádu

dnes přiletěl do Rijádu, aby zpečetil svůj přestup do Al-Nassru. Saúdskoarabský klub pro něj a fanoušky chystá slavnostní představení.

Pages: 1234567