Reims

Přestupy a spekulace o týmu Reims.

Baloguna bude chtít polovina anglické ligy

očekává, že „polovina klubů z “ se bude v létě dotazovat na útočníka Folarina Baloguna (21). Ten je aktuálně na hostování ve francouzské Stade , kde prožívá fantastickou sezonu. S 15 góly ve 23 zápasech je spolu s Kylianem Mbappém a Jonathanem Davidem nejlepším střelcem ligy. Kanonýři tak budou mít příležitost Baloguna pořádně zpeněžit, anebo ho zapojit do plánů kouče Mikela Artety. (Football Insider)

Reims podepsala novou smlouvu s Foketem

Obránce Thomas Foket (28) prodloužil smlouvu ve francouzské do roku 2025.

Fo3N4bbXwA0IJN6?format=jpg&name=medium

Höjer ze Sparty byl domluvený na přestupu do Reims. Proč transfer padl?

Dánský obránce Caspar Höjer (28) byl na odchodu ze Sparty. Dokonce byl domluvený na přestupu do francouzského klubu a smlouvě na 3,5 roku, ale z dohody nakonec sešlo. „Něco se pokazilo,“ napsal deník Ekstra Bladet.

Hlavním důvodem prý bylo, že nedokázal najít adekvátní náhradu, a proto transfer kolem 23:00 ztroskotal, tedy těsně před uzavřením přestupového okna ve Francii.

Reims poslala na Höjera celou řadu nabídek. Začínala na částce 1,2 milionu eur, a pak ji postupně navyšovala, než přišla s finální nabídkou 2 miliony eur + 800 tisíc bonusy. I tak neuspěla.

Stejný francouzský klub se v poslední den přestupů pokoušel získat také slávistického stopera Ousoua, ale ani v Edenu nepochodil >

JEDNÁNÍ: Sparťanský obránce Caspar Höjer měl nabídku z francouzského Reims. Sparta ji odmtla #prestupy

Není to Ousou, Reims představila jinou posilu

Francouzské křídlo Myziane Maolida (22), který patří Hertě Berlín, bude na jaře hostovat ve Stade de , kde dělali posily na poslední chvíli. Ta ze Slavie jim ale nevyšla. Z Reims naopak odešel Andrew Gravillon (24) do Turína na hostování s opcí.

Maolidaarticle
Pages: 123