Maguire do West Hamu? Znovu se otevřela možnost jeho příchodu z Manchesteru United

Maguire zůstává v Manchesteru United. Přestup do West Hamu padl

Harry Maguire
FOTO: depositphotos.com

Harry Maguire (30) bude nadále oblékat dres Manchesteru United a podle britských médií je to definitivní. Anglický obránce se nedohodl s West Hamem na smluvních podmínkách, a tak z přestupu sešlo. Kluby přitom byly již domluvené na částce 30 milionů liber (843 milionů korun).

„Harry respektuje , ale na smlouvě nikdy nebyl dohodnutý. Zůstává v United, miluje klub a věří, že bude hrát častěji,“ cituje své zdroje novinář Fabrizio Romano.

West Ham stále čeká, jestli Maguire bude souhlasit s přestupem. Ještě nerozhodl

Harry Maguire
FOTO: depositphotos.com

stále čeká na rozhodnutí Harryho Maguirea (30), zda posílí tým Kladivářů. Ti jsou dohodnutí s Manchesterem United na přestupové částce 30 milionů liber (839 milionů korun). Zbývá pouze souhlas hráče, aby se mohla rozběhnout jednání o smluvních podmínkách.

Pokračovat

Dvě posily pro West Ham. Přijít mají Maguire a Ward-Prowse

Harry Maguire a James Ward-Prowse
FOTO: depositphotos.com, koláž inFotbal.cz

Kladiváři dosáhli dohody s Manchesterem United a Southamptonem. Z nejúspěšnějšího klubu anglické historie do Londýna dorazí za 30 milionů liber Harry Maguire (30), za stejnou přestupovou částku získá i Jamese Ward-Prowse (28) z jižního pobřeží.

Podle Sky Sports nebudou Maguireovy osobní podmínky smlouvy problém. Pracuje se ještě na detailech celého dealu mezi oběma kluby, West Ham je ale optimistický.

Ward-Prowse by měl s Hammers podepsat smlouvu na čtyři roky, tvrdí The Athletic. West Ham se snaží dotáhnout transfer co nejrychleji.

West Ham nabídnul Manchesteru United 30 milionů liber za Maguirea

Harry Maguire
FOTO: depositphotos.com

Přestup Edsona Álvareze (25) už je domluven, se teď zaměřil na další cíl. Tím je Harry Maguire (30), jehož budoucnost v Manchesteru United je nejistá. Už není kapitánem, ještě před začátkem ligy by mohl měnit angažmá.

Kladiváři do Manchesteru poslali nabídku ve výši 30 milionů liber. Nyní West Ham čeká na reakci Rudých ďáblů.

Pages: 1234567