Vyškov

Přestupové novinky z MFK Vyškov

Falta bude hrát za Vyškov

Šimon Falta
FOTO: FC Viktoria

Záložník či obránce Šimon Falta (30), jemuž skončila smlouva v Plzni, se podle informací inFotbal.cz dohodl na angažmá ve ě, kde podepíše smlouvu do 30. listopadu.

V minulé sezoně působil 30letý fotbalista na hostování v Brně a předtím v Baníku Ostrava. Nejvydařenější období zažil v Sigmě Olomouc, odkud si jej v roce 2021 koupila Plzeň. V kádru Západočechů se však nedokázal prosadit.

O africký klenot z Vyškova projevily zájem Slavia i Viktoria Plzeň

Cheick Souaré
FOTO: mfkvyskov.cz

Druholigový si hýčká křídelního obránce či záložníka Cheicka Souarého (20) a brzy ho může zpeněžit. Podle iSport.cz ho mají na radaru a Viktoria .

Pokračovat

Vyškov přivedl dvě posily z Francie: křídelník Eneme a stoper Coulibaly

Eneme a Coulibaly
FOTO: mfkvyskov.cz

MFK nemění přestupovou politiku a dál nabírá zahraniční hráče. Nedávno představil křídelníka či středního ofenzivního záložníka Santiaga Eneme Bocariho (22) a dvoumetrového stopera Kessyho Coulibalyho (20). První přišel z , druhý ze Sochaux.

Pokračovat

Brankář Slavie Stejskal míří na půlroční hostování do Vyškova

Jan Stejskal
FOTO: TV

Český gólman Jan Stejskal (26) bude na podzim působit v druholigovém ě. Od vedení Slavie již dostal povolení zapojit se do tréninku s novými spoluhráči. Mezitím kluby finalizují podmínky půlročního hostování, uvedli sešívaní.

Po skončení podzimu si Slavia a Stejskal vyhodnotí, zda půjčku prodlouží na celou sezonu, případně se poohlédnou po přestupu do první ligy. Ambiciózní Vyškov s ním počítá na pozici jedničky.

Pages: 123