Vlašim

Přestupové novinky z FC Vlašim

Křídelník Solomon John se upsal Mladé Boleslavi na tři roky

Solomon John
FOTO: fkmb.cz

hlásí další posilu do ofenzivy. Jak informoval inFotbal.cz před několika dny, z druholigové Vlašimi koupila nigerijského křídelníka Solomona Johna (22), se kterým se domluvila na tříleté smlouvě do 30. června 2026.

Pokračovat

Vlašim neudrží Solomona Johna. Zamířit může do Mladé Boleslavi

Solomon John
FOTO: fcsbvlasim.cz

Nigerijský křídelník Solomon John (21) má nakročeno do české nejvyšší soutěže. Jednalo se na více frontách. Jeho kmenový klub , kde působí rok a půl, byl v kontaktu s několika prvoligovými kluby. Podle posledních informací inFotbal.cz to ale vypadá, že nejblíže má do Mladé Boleslavi.

Solomon John v minulé sezoně naskočil do 25 zápasů ve všech soutěžích, vstřelil 6 gólů a zaznamenal 2 asistence. V tomto ročníku má zatím bilanci 1+0 ze tří utkání.

Kričfaluši, Šmiga a další. Vlašim hlásí šest posil ze Slavie, další dorazila z Brazílie

Martin Hyský a Jaroslav Tvrdík

Šest mladíků ze Slavie bude v nadcházející sezoně hostovat v druholigové Vlašimi: Ondřej Kričfaluši (19), Albert Labík (19), Martin Šubert (20), Štěpán Beran (19), Ebrima Singhateh (19), Daniel Šmiga (19).

Pokračovat

Dvojí hostování ze Slavie, odchází Hošek a Beran

Praha oznámila před začátkem následující sezony další dva odchody na hostování. Michal Hošek (22) bude bojovat v dresu postoupivší Karviné, Štěpán Beran (19) jde do druhé ligy reprezentovat .

Pages: 12