Varnsdorf

Přestupové novinky z FK Varnsdorf

Druhá nedělní posila pro Opavu: záložník Ondráček, který přemýšlel o konci kariéry

5054 preview 2
FOTO: sfc.cz

SFC hlásí druhou dnešní posilu. Z Varnsdorfu se jí podařilo zlanařit záložníka Adama Ondráčka (28). „Je to zkušený hráč, který vyniká svou pracovitostí. Věříme, že prodá své zkušenosti a bude pro tým přínosem,“ řekl Martin Latka z vedení klubu.

„Angažmá v Opavě je pro mě stoprocentně velká výzva. Víceméně jsem už přemýšlel o konci kariéry, ale jakmile přišla nabídka z Opavy, tak jsem ani minutu neváhal. Opava je velký klub s velkou fanouškovskou základnou. Jsem rád, že můžu být součástí takového klubu, jakým je Opava a bude pro mě čest hrát za tento klub,“ uvedl Ondráček pro klubový web.

Jablonec vítá další posilu. Z Varnsdorfu se vrací Schön

Patrik Schön
FOTO: fkjablonec.cz

Ofenzivní univerzál Patrik Schön (25) je další posilou Jablonce, kam se vrací z druholigového Varnsdorfu. Podepsal „víceletý“ kontrakt. V uplynulém ročníku F:NL zaznamenal 7 gólů a 12 asistencí. Nastoupit může na obou křídlech i v útoku.

„Jsem rád, že mě oslovil . Už jsem tady působil a chtěl bych se tady prosadit do ligy. Věřím, že týmu pomůžu dostat se tam, kam potřebuje a kde by Jablonec chtěl hrát. Bude to určitě náročné, protože to bude skok oproti druhé lize, ale budu dělat maximum pro to, abych byl prospěšný pro tým,“ řekl Schön pro klubový web.

Nádvorník chce do Táborska posily. Jednu už získal z Varnsdorfu

Defenzivní záložník Ondřej Bláha (26) přestoupil v rámci druhé ligy z Varnsdorfu do Táborska. „Nejdříve mi telefonoval ředitel Martin Vozábal a sondoval moji situaci. Pak jsme si sedli a rychle se na všem domluvili. Ředitel i trenér áčka Roman Nádvorník na mě udělali velmi dobrý dojem,“ řekl Bláha.

Pokračovat
4m
31. 05. 16:12
FC Baník Ostrava

Útočník Tanko přestoupil do Baníku Ostrava

Abdullahi Tanko
FOTO: fcb.cz

Baník hlásí první letní posilu. Z druholigového Varnsdorfu dorazil nigerijský útočník Abdullahi Tanko (25). Smlouvu podepsal na tři roky do 30. června 2026. Přestupní částku kluby oficiálně nekomentují, spekuluje se o 5 milionech korun. Ve Varnsdorfu v uplynulé sezoně zaznamenal 15 gólů a 4 asistence.

Pokračovat