Táborsko

Přestupové novinky z týmu Silon Táborsko

Matej Mrsič trénuje s Táborskem. „Podali jsme mu pomocnou ruku“

Chorvatský záložník Matej Mrsič (29) se momentálně připravuje na příští sezonu s druholigovým Táborskem, kde dříve působil. Návrat po několika letech v Dynamu ale není definitivní.

„Matej je po konci smlouvy a po zranění. V současné době je zdráv. Podali jsme mu pomocnou ruku a svolili jsme, ať s námi trénuje,“ vysvětlil ředitel klubu Martin Vozábal.

Africký talent Mahi vydržel v Táborsku necelý půlrok a přestoupil do Itálie

Nadějný záložník z Pobřeží slonoviny s italským pasem Matteo Mahi (18) strávil jarní část sezony v druholigovém Táborsku, kde nastupoval za tým U19. V českém klubu ale nezůstal, protože po něm sáhl italský klub US . Dříve hrál v Lucemburku a italském Alcione Milano. Teď se na Apeninský poloostrov vrací.

Jan Šimák nově trénuje v Táborsku. Zkušenosti z Bundesligy předává béčku v ČFL

Jan Šimák
FOTO: sokollom.cz

Válel za Blšany, Hannover, i Bayer . Pár let pobyl v pražské Spartě. Dnes je někdejší technický fotbalista Jan Šimák (44) trenérem v Táborsku, kde se stal asistentem Petra Janoty u rezervního týmu hrajícího ČFL.

Šimák nedávno ukončil hráčskou kariéru, kterou završil vítězstvím v divizi se Sokolem Lom. „Pro mladé fotbalisty bude určitě tím správným mentorem,“ věří v Táborsku.

Schindler opustil Příbram a trénuje s Táborskem. O El Sheikhovi a Jahičovi se jedná

se rozloučila s mladým obráncem Jakubem Schindlerem (21), který v středočeském klubu působil od dorostu a v posledních dvou sezonách odehrál ve druhé lize sedm zápasů. Momentálně Schindler trénuje s Táborskem.

V týmu Příbrami také není dvojice Ahmed El Sheikh (30) a Hasan Jahič (30), který se po skončení půlročního hostování vrátil do Mladé Boleslavi. „V jejich případě nejde o definitivní stav a o jejich dalším působení se ještě jedná. S týmem aktuálně netrénují,“ informovala Příbram.

Pages: 123