Prostějov

Přestupové novinky z SK Prostějov

Prostějov oficiálně představil dvojici trenérů, přichází Zavadil a Mazura

Pavel Zavadil a Josef Mazura
FOTO: ,

Ve čtvrtek dopoledne oznámil odvolání trenéra Michala Šmardy, o několik hodin později už představil náhradu na trenérském postu. Dokonce dvojnásobnou.

Druholigový mančaft povedou společně Josef Mazura a Pavel Zavadil. Jako asistent bude i nadále pokračovat Matěj Vybíhal, stejný zůstává i trenér gólmanů (Dušan Melichárek).

Prostějovu se v aktuální sezoně FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nedaří. Po osmi utkáních získal tým pouhých šest bodů a aktuálně se topí na předposledním místě. Poslední zápas, kdy Prostějova remizoval na hřišti Táborska, byl pro trenéra Michala Šmardu poslední.

Prostějov odvolal trenéra Šmardu

Prostějovu se v aktuální sezoně FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nedaří. Po osmi utkáních získal tým pouhých šest bodů a aktuálně se topí na předposledním místě. Poslední zápas, kdy Prostějova remizoval na hřišti Táborska, byl pro trenéra Michala Šmardu poslední. Klub jej ve čtvrtek oficiálně odvolal.

Podle informací inFotbal.cz by měl na jeho místo nastoupit exbrněnský Pavel Zavadil. Ten naposledy trénoval divizní Řepiště. Oficiálně bude hlavním trenérem Josef Mazura, ale tým povede právě Zavadil.

Zavadil má hráčské zkušenosti z první i druhé ligy. Nejvíc utkání odehrál v dresu Zbrojovky Brno, kde nastoupil do 140 zápasů, vstřelil 19 branek a na 15 přihrál.

Po divizi do druhé ligy. Exbrněnský Zavadil bude novým trenérem Prostějova

Pavel Zavadil
FOTO:

Prostějovu se v aktuální sezoně druhé nejvyšší tuzemské soutěže nedaří. Po osmi utkáních získal tým pouhých šest bodů a aktuálně se topí na předposledním místě. Naposledy remizoval na hřišti Táborska 0:0. Pro trenéra Michala Šmardu by mohlo jít o poslední zápas na trenérském postu druholigového mančaftu.

Podle informací inFotbal.cz by měla přijít po novém výkonném řediteli Radimu Weisserovi i změna na lavičce v podobě kouče Pavla Zavadila. Ten naposledy trénoval divizní Řepiště, které se mimo jiné ve výrazně osekané sestavě v MOL Cupu postavilo právě Prostějovu a prohrálo 0:26.

Zavadil má hráčské zkušenosti z první i druhé ligy. Nejvíc utkání odehrál v dresu Zbrojovky Brno, kde nastoupil do 140 zápasů, vstřelil 19 branek a na 15 přihraje.

Baník Ostrava pustil Jaroně do druholigového Prostějova

Záložník Petr Jaroň (21) bude v nadcházející sezoně hostovat v ě. si ale ponechal možnost předčasně stáhnout hráče během zimní pauzy. V listopadu minulého roku Jaroň prodloužil smlouvu do roku 2026.

„Avizovali jsme, že k nějakému drobnému zúžení kádru může dojít, a tak se taky děje. Petrovi může angažmá v Prostějově rozhodně pomoct, především pokud jde o vytíženost a nabrání dalších zkušeností v soutěžních zápasech. Věříme, že se mu bude dařit,“ řekl sportovní ředitel Baníku Luděk Mikloško pro klubový web.

Pages: 12