Příbram

Přestupové novinky z FK Příbram

Měl jsem i jiné nabídky, řekl Hušbauer po přestupu do Příbrami

Josef Hušbauer
FOTO: fkpribram.cz

Po letech na Kypru se bývalý kapitán Slavie Josef Hušbauer (33) vrátil do Česka a překvapil fanoušky podpisem smlouvy s druholigovou í.

„Původně to v plánu nebylo,“ usmál se zkušený záložník.

Pokračovat

Hušbauer přestoupil do Příbrami. „Bude náš lídr na hřišti i mimo něj“

Josef Hušbauer
FOTO: fkpribram.cz

Bývalý záložník Sparty a Slavie Josef Hušbauer (33), který naposledy hrál v několika klubech na Kypru, bude pokračovat v dresu Příbrami. S druholigovým klubem se dohodl na roční smlouvě do 30. června 2024.

Pokračovat

Mašek v 28 letech ukončil kariéru a je koučem B-týmu Příbrami, asistuje mu kapitán áčka

obsadila realizační tým rezervního týmu hrající divizi překvapivými jmény. Novým hlavním trenérem se stal Dominik Mašek (28), který ukončil profesionální hráčskou kariéru. Jeho asistenty budou kapitán A-týmu Tomáš Wágner (33) a Karel Krejčí mladší, syn trenéra prvního týmu Karla Krejčího staršího.

„Radikální omlazení trenérského štábu je možná netradiční, my si od kluků slibujeme nejen progresivní přístup. Využijeme jejich bohatých fotbalových zkušeností směrem k našim mladíkům, kteří by měli časem tvořit naši širší základnu pro A-tým i pilování nových talentů,“ řekl ředitel Příbrami Jan Starka pro klubový web.

Nečasovi skončila smlouva ve Zbrojovce Brno a přestoupil do Příbrami

Český křídelník a odchovanec Sparty Jakub Nečas (28) bude nově působit v druholigové Příbrami, kde už se zapojil do letní přípravy a podepsal smlouvu na jeden rok do 30. června 2024. Naposledy hrál ve Zbrojovce Brno, kde mu vypršel kontrakt, a tak přišel na volný přestup. Dříve hrál Nečas v či Slovanu .

Pages: 12