SK Líšeň

Přestupové novinky z SK Líšeň

Líšeň představila posilu z AC Milán. Zadarmo dorazil Chorvat Mionič

Antonio Mionič
FOTO: acmilan.com, sklisen.com

Druholigová Líšeň nepřestává své fanoušky překvapovat. Svůj tým posílila o chorvatského záložníka Antonia Mioniče (22), který byl ještě donedávna hráčem . Na konci června mu však vypršela smlouva, a tak se jako volný hráč mohl vydat do Česka.

Pokračovat

Líšeň posílil srbský obránce Jokovič

Do druholigové Líšně přestoupil srbský obránce Dušan Jokovič (24), který naposledy působil v FK Voždovac. V nejvyšší srbské soutěži odehrál celkem 36 zápasů a vstřelil 3 góly.

Nový stoper pro Zlín před duelem se Spartou. Černín dorazil z Líšně

Zlínský kouč Pavel Vrba posiluje před zápasem se Spartou defenzivu. Z druholigové Líšně přišel dvoumetrový Jakub Černín (24). Smlouvu podepsal na 3,5 roku.

„Jsem samozřejmě připravený nastoupit, ale záleží na trenérovi, zda mě proti Spartě nasadí,“ řekl po transferu Černín pro klubový web. „Věřím, že ve ě naberu další cenné zkušenosti, pomohu týmu i celému klubu nejen k záchraně, ale i k lepšímu umístění v lize.“

Líšeň představila čtyři posily, přišel i útočník Raab z Baníku Ostrava

Lukáš Raab
FOTO: sklisen.com

zahájí druhou ligu se čtyřmi novými muži ve svém kádru. Na přestup přišli dva útočníci Adam Vlasák (22, Hostouň) a Lukáš Raab (23). Obranu vyztuží Jiří Mezera (22), který dorazil z Táborska. Střed pole posílil Ibrahim Aldin (21) ze Slovácka.